دوشنبه, 12 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۳:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 86
  • کد خبر : ۱۸۶۷۸۲
بیست و یكمین نشست هماهنگی ذیحسابان دستگاه های اجرایی به ریاست مدیر كل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام

بیست و یکمین نشست هماهنگی ذیحسابان دستگاه های اجرایی به ریاست مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، روز دوشنبه مورخ ۸ مهر ماه ۱۳۹۸ راس ساعت ۹:۳۰ در محل سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام  و با حضور رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ایلام و ذیحسابان دستگاه های اجرایی برگزار شد و مشکلات این سامانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و قدرت فیض الهی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در این نشست، با بیان مسائل و مشکلات مربوط به سامانه ستاد گفت : ذیحسابان در نظر داشته باشند، اولویت خرید با تولیدکنندگان داخل استان و سپس استان‌های همجوار است و وظیفه دستگاه‌های اجرایی است که علاوه بر حمایت از کالای ایرانی از تولیدکنندگان استان حمایت کنند  و اولویت خرید را به کالاهای داخل استان اختصاص دهند.

 

سلمان کرمی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ایلام نیز در این نشست به شرح بخشنامه ها و دستورالعمل های اخیر پرداخت و توضیحاتی را در خصوص سامانه ستاد بیان نمود.

صفربیگی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه نیز با ارائه گزارشی از سامانه‌ستاد شرح کاملی از نحوه عملکرد سامانه و سازمان صنفی رایانه در استان را مطرح کرد.

در ادامه ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی سوالات خود در مورد سامانه ستاد را عنوان و جلسه با پرسش و پاسخ در این زمینه به پایان رسید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0