دوشنبه, 12 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۴۹:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 7
  • کد خبر : ۱۸۵۵۲۹
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام عنوان کرد:
پروژه مولد سازی و مدیریت دارایی های دولت در سال ۹۸ اجرایی خواهد شد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام در نشست شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت اقتصاد در استان، بر ضرورت شناسایی اموال منقول و غیر منقول مازاد دستگاه‌های اجرایی استان ایلام تاکید کرد و گفت: دستگاه های اجرایی مکلفند در اجرای جزء ۱ و ۲ بند ه تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۹۸ نسبت به اعلام اموال مازاد و منقول و غیرمنقول به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اقدام نمایند.

فیض اللهی گفت : مقرر شده در اولین سال واگذاری اموال مازاد ، 100 درصد درآمد حاصل از فروش و یا اجاره این اموال، برای تشویق دستگاه ها بصورت مستقیم در اختیار خود دستگاه در استان قرار گیرد.

فیض اللهی با تاکید بر تداوم چرخه تولید و ممانعت از رکود کارخانجات و تولیدی ها و حمایت دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد بر این مهم در سال رونق تولید گفت: مواد اولیه و تجهیزات وارداتی واحدهای تولیدی بایستی در اسرع وقت از گمرک استان ترخیص گردند.

در این نشست عباسپور مدیر کل امور مالیاتی استان نیز با اشاره به تحقق ۱۰۰ درصدی درآمدهای مالیاتی پیش‌بینی‌شده استان در سال ۹۷ گفت: این تحقق نشانه مشارکت مردم در توسعه اقتصادی استان است .

عیسی میرزایی مدیر عامل بیمه ایران در استان هم با اعلام به روز بودن کلیه پرداخت خسارات بیمه در استان از آمادگی دفاتر بیمه نسبت به پرداخت خسارات بصورت آنی در ایام اربعین 98 خبر داد و گفت : هدف بیمه ایران،کمک و رفع تنگناهای مردم در استان است . 

میرخلفی رئیس اداره امور شعب در استان  با حمایت از قوانین جدید جهت رفع موانع تولید ، تشکیل کارگروه های مرتبط جهت جلوگیری از هرگونه مشکل مالی با تولیدکنندگان و کارخانه داران در آینده را خواستار شد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0