سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۴۲:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 9
  • کد خبر : ۱۸۵۵۲۴
مدیر کل اقتصاد و دارایی استان ایلام در نشست تخصصی ذیحسابان دستگاه های اجرایی تاکید کرد؛
نظارت و كنترل در اجرای قانون بودجه و مدیریت منابع و نقدینگی در دستگاههای اجرایی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، دوازدهمین جلسه هماهنگی ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی صبح امروز در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام برگزار شد.

 در این نشست فیض اللهی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام  بر نظارت و کنترل در اجرای قانون بودجه در دستگاه های اجرایی تاکید و صرفه جویی و مدیریت در منابع و نقدینگی را امری اجتناب ناپذیر در حوزه اداری ومالی دستگاههای اجرایی عنوان داشت .

فیض اللهی  از ذیحسابان خواست، ضرورت کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف اعتبارات را در کلیه دستگاههای اجرایی نهادینه ودر این زمینه مشاوره های لازم را در اختیار مدیران دستگاههای اجرایی قرار دهند.

وی ضمن تاکید بر لزوم تسریع در شناسایی اموال و املاک مازاد دولتی توسط ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان و معرفی به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، و همکاری این اداره کل با دستگاه ها جهت گرفتن پاسخ سریع جهت فروش و اجاره اموال مازاد، مولدسازی دارایی های دولت را یکی از راه‌های تامین منابع مالی داخلی عنوان کرد .

 سلمان کرمی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ضمن تشکر از ذیحسابان به دلیل جذب ۹۹ درصدی اسناد خزانه اسلامی درخصوص آیین نامه بند واو تبصره ۵ قانون بودجه با توجه به شرایط سخت کنونی از حسابان خواست تا حد ممکن از ظرفیت تهاتر استفاده گردد. 

کرمی از ذیحسابان خواست، تا با نظارت کامل بر کاربران سامانه سادا، اطلاعات لازم در این سامانه به طور کامل و به موقع ثبت گردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0