دوشنبه, 12 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۳:۳۹:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ 
  • کد خبر : ۳۷۹۴۰
چاپ كتاب فرصت های سرمایه گذاری استان ایلام
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: به منظور اجرای وظایف مصرح در آئین نامه اجرایی و به هدف معرفی و شناساندن توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری استان ایلام, این ارگان کتاب مذکور را چاپ کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی ، قدرت فیض اللهی  از چاپ کتاب فرصت های سرمایه گذاری استان ایلام توسط مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خبر داد و گفت: به منظور اجرای وظایف مصرح در آئین نامه اجرایی مراکز خدمات سرمایه گذاری در مورد معرفی و اطلاع رسانی فرصتهای سرمایه گذاری،مرکز خدمات سرمایه گذاری ایلام, این کتاب را با هدف معرفی و شناساندن توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری استان ایلام چاپ کرد.

وی خاطر نشان کرد: این کتاب با تاکید بر مجوزهای بی نام صادر شده توسط دستگاههای اجرایی به سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در داخل و خارج از کشور در دستور کار خود قرار دهد، تا با صدور مجوزها و کاهش بوروکراسی اداری در فرایند صدور مجوز و ارائه اطلاعات به روز، بتوان گامی موثری در روند سرمایه‌گذاری استان برداشت.

فیض اللهی افزود: به منظور دستیابی به این اهداف و با همت همکاران در مرکز خدمات سرمایه گذاری بر خود وظیفه دیدیم، کتاب حاضر را تهیه و تدوین نماییم

 وی با تشکر از زحمات ارگان های مربوطه عنوان کرد: جا دارد از زحمات و تلاش‌های مجموعه استانداری، دستگاه های اجرایی و همکاران اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام تقدیر و تشکر کنم.

وی با ابراز امیدواری در پایان ادامه داد: امیدواریم این مجموعه بتواند برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی مفید واقع گردد و گامی موثر در جهت دستیابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0