بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه بازدیدکنندگان محترمبدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام را به اطلاع میرساند:

 

 

  • اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخه 28/11/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می نماید.
  • این سایت جهت جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده می کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولا بر روی دیسک سخت ویا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می شود. از آنجایی که کوکی ها فاقد هرگونه داده ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس های کامپیوتری نبوده و لذا نمی تواند کامپیوتر شخصی شمارا آلوده سازدو همچنین کوکی به کار گرفته شده در این سایت ، قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیک شما را ندارد.
  • ثبت نشانی IP  شما به ما کمک می کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.
  • توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالار گفتگو و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.

5.6.3.0
گروه دورانV5.6.3.0