اطلاعیه ها

1397/9/1 پنجشنبه

دیدار مشترک نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام با نوربخش معاون منابع انسانی اداره کل دادگستری استان ایلام به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام صبح دیروز، قدرت فیض اللهی مدیر کل اقتصاد و دارایی  و سلمان کرمی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ایلام در دیداری با نوربخش معاون منابع انسانی اداره کل دادگستری استان ایلام، انتصاب ایشان را به عنوان معاون دادگستری استان، تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

 نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام در این نشست ، جهت هماهنگی بیشتر با دستگاه های قضایی مواردی را مطرح کرد.

وی به مشکلات ایجاد شده مربوط به کارت های پیله وری، که  توسط اتاق بازرگانی ایلام صادر گردیده اند اشاره کرد ، که مشکلاتی را برای صاحبان این کارت ها بوجود آورده است .

فیض اللهی گفت: متاسفانه کارت های پیله وری ، به نام افراد بی اطلاعی، صادر و توسط تجار ، گردش مالی بسیار زیادی را به همراه داشته است که مشکلاتی را برای صاحبان کارت، به دنبال داشته است. 

وی افزود: از معاونت منابع انسانی اداره کل دادگستری انتظار می رود که موضوع مطرح شده را در جلسات، با مدیران بالادستی در میان گذاشته و راهکارهایی را جهت جلوگیری از این مورد پیدا ، و با سوء استفاده کنندگان برخورد قانونی انجام شود.

فیض اللهی در ادامه گفت:  یکی دیگر از مشکلات به وجود آمده به وسیله کارت های پیله وری در استان،ایجاد مشکلات مالیاتی است که توسط سوءاستفاده کنندگان از این کارت ها در وصول مالیات ایجاد شده است و  از دستگاه قضایی انتظار می رود، شعبه ویژه قضایی ویژه جرایم اقتصادی تشکیل شود تا انضباط مالی در استان برقرار گردد. 

 نوربخش معاون منابع انسانی دادگستری استان ایلام نیز ضمن تشکر از حضور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و معاون ایشان، در خصوص پیگیری مشکلات مطرح شده و ایجاد وحدت رویه ، جهت حل  معضلات بحث شده در این جلسه، قول مساعد همکاری داد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^