اطلاعیه ها

1397/8/19 شنبه

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام خبر داد

چاپ کتاب فرصت های سرمایه گذاری استان ایلام

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: به منظور اجرای وظایف مصرح در آئین نامه اجرایی و به هدف معرفی و شناساندن توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری استان ایلام, این ارگان کتاب مذکور را چاپ کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی ، قدرت فیض اللهی  از چاپ کتاب فرصت های سرمایه گذاری استان ایلام توسط مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خبر داد و گفت: به منظور اجرای وظایف مصرح در آئین نامه اجرایی مراکز خدمات سرمایه گذاری در مورد معرفی و اطلاع رسانی فرصتهای سرمایه گذاری،مرکز خدمات سرمایه گذاری ایلام, این کتاب را با هدف معرفی و شناساندن توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری استان ایلام چاپ کرد.

وی خاطر نشان کرد: این کتاب با تاکید بر مجوزهای بی نام صادر شده توسط دستگاههای اجرایی به سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در داخل و خارج از کشور در دستور کار خود قرار دهد، تا با صدور مجوزها و کاهش بوروکراسی اداری در فرایند صدور مجوز و ارائه اطلاعات به روز، بتوان گامی موثری در روند سرمایه‌گذاری استان برداشت.

فیض اللهی افزود: به منظور دستیابی به این اهداف و با همت همکاران در مرکز خدمات سرمایه گذاری بر خود وظیفه دیدیم، کتاب حاضر را تهیه و تدوین نماییم

 وی با تشکر از زحمات ارگان های مربوطه عنوان کرد: جا دارد از زحمات و تلاش‌های مجموعه استانداری، دستگاه های اجرایی و همکاران اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام تقدیر و تشکر کنم.

وی با ابراز امیدواری در پایان ادامه داد: امیدواریم این مجموعه بتواند برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی مفید واقع گردد و گامی موثر در جهت دستیابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^