1398/2/9 دوشنبه

توسط مدیر کل اقتصاد و دارایی استان ایلام تاکید شد؛ 

⚡️حمایت و خرید از تولیدکنندگان درون استان توسط ذیحسابان دستگاه های اجرایی

🔸به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، سومین جلسه هماهنگی ذیحسابان با حضور جمعی از مدیران مالی و ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان، در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام برگزار شد .

🔸در این نشست قدرت فیض اللهی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام با اشاره به نقش ذیحسابان در ممانعت از خرید کالای خارجی و حمایت از تولید داخلی ، از آنان خواست کنترل و دقت لازم را در این خصوص به عمل آورند.

🔸 قدرت فیض اللهی در خصوص الزام قانون در انجام معاملات در بستر سامانه ستاد، به اولویت واحدهای تولیدی استان در شرایط برابر تاکید کرد .

🔸مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام در خصوص مولد سازی دارایی های دولت و همچنین گزارش اموال غیرمنقول در راستای مولد سازی  و همچنین در خصوص اسناد خزانه اسلامی مربوط به سال ۹۷ و اوراق تسویه اشاره کرد.

🔸 سلمان کرمی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان نیز در این جلسه ، ضمن تقدیر از ذیحسابان در انجام امور مالی و ذیحسابی در سال ۹۷ از ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی خواست، نسبت به برگشت مانده حسابهای سال گذشته تا دهم اردیبهشت ماه اقدام نمایند 

🔸 وی با اشاره به ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۹۸ از ذیحسابان خواست، نظارت لازم را در نحوه صدور احکام، درخواست وجه و دیگر موارد به عمل آورند و همچنین نظارت لازم را بر ثبت اطلاعات در سامانه مدیریت بدهی ها و تعهدات دولت داشته باشند.

🔸 در ادامه این نشست، ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۹۸ توسط سعید رشنوادی از معاونین ذیحساب اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام تشریح شد .

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^