1398/1/26 دوشنبه

در دومین نشست تخصصی ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان ایلام عنوان شد : 

تشریح نرخ مالیات در سال 1398/ تحقق 100 درصدی درآمدهای استان در حوزه مالیات  


به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، دومین جلسه هماهنگی ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی، روز گذشته به ریاست قدرت فیض اللهی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام و با حضور عزیز اله عباسپور ، مدیر کل امور مالیاتی استان و کلیه ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاههای اجرایی در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام برگزار گردید.

 قدرت فیض اللهی در این نشست که به منظور تشریح نرخ مالیات سال ۱۳۹۸ تشکیل گردیده بود، به بحث پیرامون موضوع جلسه پرداخت و از ذیحسابان دستگاه ها خواستار آموزش و ارجاع امورات مرتبط به معاونین ذیحساب شد . 

 عزیز اله عباسپور از تحقق ۱۰۰ درصدی درآمدهای مالیاتی در سال ۹۷ خبر داد و ابراز امیدواری کرد در سال ۹۸ نیز درآمد پیش بینی شده محقق گردد.

 عباسپور ضمن تشریح نرخ مالیات حقوق در سال ۹۸ از ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی خواست، نهایت همکاری را با امور مالیاتی استان به عمل آورند.

 مدیر کل امور مالیاتی استان با اشاره به اخذ مالیات از محل واحدهای تولیدی، به درآمد شرکت سیمان و شرکت پتروشیمی ایلام اشاره کرد و در ادامه به بحث در خصوص بند واو تبصره ۶ قانون برنامه توسعه ششم و مالیات بر ارزش افزوده پرداخت.

وی  در خصوص ثبت اطلاعات در سامانه ۶۹ گفت: اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل برای انجام معاملات خود صورتحساب صادر و شماره اقتصادی خود و طرف معامله را به سازمان امور مالیاتی ارائه دهند .

در این نشست سلمان کرمی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان نیز گزارشی از درآمدهای مالیاتی استان در سال ۱۳۹۷ بیان کرد .

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^